Tańce w warszawskim Metrze

Dzień Kobiet minął, mój był miły, bo… domowy, wypadło w niedzielę, a to dobry dzień na takie okazje. Na manify nie chodzę, bo źle znoszę tłum ludzi, ale popieram.  Jestem za tym Dniem, ale czasem (jak prez. L.Wałęsa 🙂 ) jestem też przeciw, bo w niektórych mediach zostaje wypaczony i ogłupiony. Nie wiem tylko po co i co to komu daje, ale to ostatecznie – ich problem. Jednak jakoś nie mogę zrozumieć po co psuć dobre wrażenia innym? Ktoś wie, po co?… bo ja nie wiem skąd się biorą tacy ludzie i ich durne, przykre pomysły.

Znalazłam sympatyczny filmik powiązany z miłą i ważną akcją – pierwsze, miejskie tańce w warszawskim metrze.  Niestety nie było mnie tam, ale z przyjemnością obejrzałam, rozbawiłam i same nogi mi chodziły przy tej muzyce, chyba tylko mnie, bo w wagonie raczej nikt nie wstał, aby wspólnie potańczyć, poruszać się choćby. Może dlatego, że to początki akcji. Życzę tej sympatycznej akcji powodzenia! Kochani – nie przejmujcie się biernością ludzi, będzie lepiej. Na pewno.

Owszem dwie starsze  panie uśmiechają się przyjaźnie, inni pasażerowie przyglądają się, ale jakby z zażenowaniem, z nieśmiałością, nie włączają się, przechodzą dalej, jakby chcieli odizolować się od tych przemiłych „wariatów”. Szkoda, bo warto przyłączyć się. Dzień zacząłby się milej i byłoby co opowiadać innym, wspominać… W mojej części miasta niestety nie ma metra, najbliżej mi do stacji Wilanowska, ale to też spory kawałek autobusem, czasami korzystam, kiedy jadę na Żoliborz, ale jednak zwykle jadę autem, ach to wygodnictwo!    Obejrzyjcie ten filmik jest fajny, akcja jest ok! Zapraszam. https://www.youtube.com/watch?v=ENSTefdDLpw&feature=youtu.be O całej akcji można poczytać T U T A J

Zapraszam też do innych tekstów na tym blogu, o brd, o winach… np. ten, cieszy się popularnością KLIK T U T A J, albo ten Jakim jesteś WINOTYPEM?, a może F O T Y

 Zapraszam do rozmowy

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.