Małe Święto PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ – z dopiskiem

Tego pięknego drzewa już tam pewnie nie ma…

Prawie cała Polska cieszy się i dziękuje za decyzje UNESCO w sprawie Puszczy Białowieskiej. Nie wolno wycinać starych drzew! Wspaniale! 

Szkoda tylko, że wydłużono aż do 1,5 roku złożenie przez rząd raportu na temat Puszczy. To źle. Powinno jednak być najwyżej do końca 2017 roku.

Jezioro w środku Puszczy

Tak jak powiedział p. A. Wajrak – to niestety nie powstrzyma wycinki drzew, ale jest lepiej, a „wycinakom” będzie trudniej, bo Świat dowiaduje się co nam wszystkim zrobił p. Szyszko i jego finansowi zwolennicy. Przypuszczam, że ten pan akurat cieszy się, że przedłużono termin raportu, bo jak zwykle niczego nie zrozumiał. Przykro to myśleć, pisać, ale niestety tak to wygląda.

Pieczołowicie odbudowana stara stacja kolejowa w Białowieży

Zapraszam do poczytania i obejrzenia wielu zdjęć z Puszczy Białowieskiej TUTAJ  a także TUTAJ  a także Kliknij TUTAJ

 

 

 

 

JEDŹCIE DO PUSZCZY, DO BIAŁOWIEŻY I UROKLIWYCH,   OKOLICZNYCH WIOSEK – BO TAM JEST PIĘKNIE. MOŻE JESZCZE NIE WSZYSTKO STRACONE…

Dopisuję 30 lipca 2017.

Trybunał Sprawiedliwości UE zakazuje dalszej wycinki w Puszczy Białowieskiej!

Do zobaczenia w Puszczy i nie tylko! :-

Niestety właśnie słyszę, że to dla ministerstwa, rządu pis, leśników to nic nie znaczy – będą dalej wycinać drzewa! Co ich obchodzi UE, Polska, my, Świat – dla pis ważna jest tylko władza, zemsta na drzewach, bo na ludziach, ustawach to dla nich za mało.

Nie ma słowa, które określiłoby te straszne działania! Walczmy z tym – kto, gdzie i jak może – TO BARDZO WAŻNE. PUSZCZA MUSI ŻYĆ I BYĆ NA ZAWSZE. MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZETRWA TĘ WŁADZĘ.Zapraszam do rozmowy

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.