Co mogą zrobić Prezydentowi Andrzejowi Dudzie jeśli nie podpisze…

 

Świetny list do Prezydenta Andrzeja Dudy – zapraszam do poczytania – WARTO. To nie jest mój tekst to udostępnienie, ale znakomity tekst. Zapraszam!

———————————–

Ten krótki mglisty moment, gdy zawahałeś się, czy warto mieć jaja, to cios w splot słoneczny, którego skutki zbierano po nocy w sejmie. Nie, to nie Budka znokautował prezesa. To ty… Nie wiem, czy to dlatego, że Andrzej Duda przeczytał wczoraj nasz list, ale kilka godzin później zrobił się jakiś taki hardy, że zmiana […]   via Co mogą zrobić Andrzejowi Dudzie, gdy nie podpisze ustawy? — Najlepszy Blog na Świecie*


2 Komentarze on “Co mogą zrobić Prezydentowi Andrzejowi Dudzie jeśli nie podpisze…”

  1. emlokar pisze:

    Dziękuję za świetny tekst!!! Nic dodać nic ująć! Uważam, że człowiek na stanowisku obecnego Prezydenta nie zasługuje na nie! Wielokrotnie złamał Konstytucję, wielokrotnie dał dowód na to, że nie jest Prezydentem wszystkich Polaków, lecz tylko i wyłącznie PiS-u! Wielokrotnie udowodnił, że nie ma odwagi, że nie ma ikry, że jest tylko sługusem! Za kilka, kilkanaście godzin da następny dowód swojej uległości łamaczom demokracji i Konstytucji RP – jestem o tym święcie przekonany!

    Polubienie


Zapraszam do rozmowy

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.