UWAGA! NIE POZWÓL!

Witaj!

Jestem wściekła! Na rząd, na chyba oszalałe od niszczenia Lasy Państwowe, na ludzi, którzy ZNOWU NISZCZĄ PUSZCZĘ BIAŁOWIESKĄ! Dlaczego?! Po co?! Czy ci ludzie naprawdę muszą wszystko zniszczyć zanim odejdą w niesławie?!!!

Prawdopodobnie tego drzewa już w Puszczy Białowieskiej NIE MA.

Jeśli zaglądasz na Mózgojazda to wiesz, że kocham Puszczę, jest tu wiele tekstów na ten temat, zdjęć, o Puszczy jest też na Google. Dlatego wiem jaka jest piękna, jak wspaniale tam się odpoczywa, jak wiele Puszczy zawdzięczamy. Zapraszam np.  TUTAJ

Zacytuję fragment tekstu Greenpeace Polska, sama lepiej nie wymyślę:)

Asfaltowa droga biegnąca przez środek lasu to poważne niebezpieczeństwo dla mieszkańców Puszczy – wzrośnie ryzyko wypadków i śmierci żubrów, wilków, czy rysi. Dla gadów i płazów taka droga może okazać się wręcz nieprzekraczalna. I to w sercu Puszczy, tam gdzie zwierzęta powinny czuć się najbezpieczniej!

Zresztą plan wyasfaltowania puszczańskiej drogi to nie tylko zagrożenie dla zwierząt, ale też dla statusu Puszczy na liście światowego dziedzictwa UNESCO, a co za tym idzie – dla wielu mieszkańców puszczańskich miejscowości, którzy utrzymują się z turystyki. Złamanie umowy zawartej z UNESCO, a tym byłoby wylanie asfaltu w sercu Puszczy, grozi wpisaniem Puszczy Białowieskiej na listę dziedzictwa w zagrożeniu, a na tym stracą właśnie mieszkańcy. 

Zbyt wiele okropieństw już wydarzyło się w Puszczy. Nie pozwól, żeby na domiar złego zalano ją asfaltem!” 

Zachód słońca nad Puszczą

Nie pozwól! Kliknij link i zaprotestuj przeciwko asfaltowaniu Puszczy Białowieskiej – Naszej Wspaniałej Natury. Dziękuję!

KLIK – TUTAJ JEST PUSZCZA

 

 


3 Komentarze on “UWAGA! NIE POZWÓL!”

 1. emlokar pisze:

  Popieram Twój i innych protest, nie tylko przeciwko asfaltowaniu Puszczy Białowieskiej czy też planowanej barbarzyńskiej wycince Puszczy Karpackiej, ale jakiejkolwiek ingerencji człowieka w życie przyrody. Większości ludziom wydaje się, że są „panami świata”, a tak naprawdę są najgorszym z gatunków żyjącym na naszej planecie. Kto nie szanuje przyrody czy tej ożywionej czy nieożywionej nie zasługuje na miano człowieka.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Rayvert pisze:

  „ale jakiejkolwiek ingerencji człowieka w życie przyrody. Większości ludziom wydaje się, że są „panami świata”, a tak naprawdę są najgorszym z gatunków żyjącym na naszej planecie”

  Dokładnie tak, zanim będzie za późno ! Nigdy za wiele głosów w tej sprawie, dramat Puszczy to i dramat człowieka, ale niewielu to jeszcze widzi. Pozdrawiam !

  Polubienie


Zapraszam do rozmowy

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.